środa, lutego 11, 2009

?!




9 komentarze:

Anonimowy pisze...

dobre, takie klimatyczne ^^

Pakcia

Anonimowy pisze...

Fajnie ^^ podoba mi sie ^^







Olga ;)

Anonimowy pisze...

ach, prosektorium... różne rzeczy tam można znaleźć.. o.O Zdjęcie super ^^ ;)

Anonimowy pisze...

hehehe xD zapomniałaś dodać ze to moje łapy :PP poza tym tam jest kostnica:))
fajnie wyszlo;))

Anonimowy pisze...

dostrzegam pierścionek Bogusia ;P:*

Anonimowy pisze...

bardzo pozytywne:)
bo wyglada na takie stare z klimatem:P

Anonimowy pisze...

vintage ;)

Anna von Juhas

Anonimowy pisze...

TY SIĘ DOPIERO TERAZ PRZYZNAJESZ ZE TY TRZASKASZ TAKIE ZDJĘCIA?
ja się wielce podniecam jak mi się uda nie cuiąć komuś głowy...
a w ogóle to oglądałam ostatnio Galileo i tam mówili i rozkładzie klawiszy... i teraz jestem geniuszem...
lalalalala

Anonimowy pisze...

:D podoba mi się :D
naprawde fajne

aziala