dobre, takie klimatyczne ^^Pakcia
Fajnie ^^ podoba mi sie ^^ Olga ;)
ach, prosektorium... różne rzeczy tam można znaleźć.. o.O Zdjęcie super ^^ ;)
hehehe xD zapomniałaś dodać ze to moje łapy :PP poza tym tam jest kostnica:))fajnie wyszlo;))
dostrzegam pierścionek Bogusia ;P:*
bardzo pozytywne:)bo wyglada na takie stare z klimatem:P
vintage ;)Anna von Juhas
TY SIĘ DOPIERO TERAZ PRZYZNAJESZ ZE TY TRZASKASZ TAKIE ZDJĘCIA?ja się wielce podniecam jak mi się uda nie cuiąć komuś głowy...a w ogóle to oglądałam ostatnio Galileo i tam mówili i rozkładzie klawiszy... i teraz jestem geniuszem...lalalalala
:D podoba mi się :D naprawde fajne aziala
Prześlij komentarz
9 komentarze:
dobre, takie klimatyczne ^^
Pakcia
Fajnie ^^ podoba mi sie ^^
Olga ;)
ach, prosektorium... różne rzeczy tam można znaleźć.. o.O Zdjęcie super ^^ ;)
hehehe xD zapomniałaś dodać ze to moje łapy :PP poza tym tam jest kostnica:))
fajnie wyszlo;))
dostrzegam pierścionek Bogusia ;P:*
bardzo pozytywne:)
bo wyglada na takie stare z klimatem:P
vintage ;)
Anna von Juhas
TY SIĘ DOPIERO TERAZ PRZYZNAJESZ ZE TY TRZASKASZ TAKIE ZDJĘCIA?
ja się wielce podniecam jak mi się uda nie cuiąć komuś głowy...
a w ogóle to oglądałam ostatnio Galileo i tam mówili i rozkładzie klawiszy... i teraz jestem geniuszem...
lalalalala
:D podoba mi się :D
naprawde fajne
aziala
Prześlij komentarz