:) biedroneczko biedroneczko leć do nieba przynieś mi kawałek chleba ...jak byłam mała zawsze łapałam biedronki i tak mówiłam ...aziala
fajne..mi sie kojarzy z moją nowa klasą.. ale nie chce mi sie opowiadac!1udanego sylwestra Kasiu:*WIKA
Fajnie ^^ Biedroneczki są w kropeczki xDD
Jak blisko i dobra ostrość:):)widzę własnoręczny podpis;)
hehe, faaajna biedruusia xD
biedronki są niesamowite? xDD no nie wiem... ale wiem, że są ich różne rodzaje, np.: motylki xD(teoria Justyny)xP
sliczna biedroneczka ;D ;*!
Prześlij komentarz
7 komentarze:
:) biedroneczko biedroneczko leć do nieba przynieś mi kawałek chleba ...
jak byłam mała zawsze łapałam biedronki i tak mówiłam ...
aziala
fajne..
mi sie kojarzy z moją nowa klasą.. ale nie chce mi sie opowiadac!1
udanego sylwestra Kasiu:*
WIKA
Fajnie ^^
Biedroneczki są w kropeczki xDD
Jak blisko i dobra ostrość:):)
widzę własnoręczny podpis;)
hehe, faaajna biedruusia xD
biedronki są niesamowite? xDD no nie wiem... ale wiem, że są ich różne rodzaje, np.: motylki xD(teoria Justyny)xP
sliczna biedroneczka ;D ;*!
Prześlij komentarz