wtorek, grudnia 30, 2008

podbój...

7 komentarze:

Anonimowy pisze...

:) biedroneczko biedroneczko leć do nieba przynieś mi kawałek chleba ...
jak byłam mała zawsze łapałam biedronki i tak mówiłam ...


aziala

Anonimowy pisze...

fajne..
mi sie kojarzy z moją nowa klasą.. ale nie chce mi sie opowiadac!1
udanego sylwestra Kasiu:*


WIKA

Anonimowy pisze...

Fajnie ^^
Biedroneczki są w kropeczki xDD

Pakcia pisze...

Jak blisko i dobra ostrość:):)
widzę własnoręczny podpis;)

Anonimowy pisze...

hehe, faaajna biedruusia xD

Anonimowy pisze...

biedronki są niesamowite? xDD no nie wiem... ale wiem, że są ich różne rodzaje, np.: motylki xD(teoria Justyny)xP

Anonimowy pisze...

sliczna biedroneczka ;D ;*!