hehe fajnie fajnie super wycieczka :))) I bardoz fajnie foteczki ;*
To widze ze wycieczka udana :D Skoro ucieszyl cie znak 800m to jestem ciekawa ile cała trasa miała xD A z skrzynką pocztową sie zgadzam - bardzo fajna i jakie fajne listy ma wśrodeczku xD aziala
O ty! Men in black normalnie ;D Też bym sie przeszła.
Ej, normalnie dowiedziałam sie właśnie, że nie jestem złym człowiekiem:P Dzięki :DFajną miałaś wycieczkę^^
hah xD ta skrzynka jest najlepsza :Pnie no joke :) reszta fotek tez swietna :* Marysia :))
skrzynka miażdży:)jakie faje listy w niej są:D heheha to 2 zdjęcie takie ładne .. zielone:)
hehe spoko spoko xD ladne widoczki (ALE SKRZYNKA NAJLEPSZA) xDDDcooooo...pozdro
Prześlij komentarz
7 komentarze:
hehe fajnie fajnie super wycieczka :)))
I bardoz fajnie foteczki ;*
To widze ze wycieczka udana :D
Skoro ucieszyl cie znak 800m to jestem ciekawa ile cała trasa miała xD A z skrzynką pocztową sie zgadzam - bardzo fajna i jakie fajne listy ma wśrodeczku xD
aziala
O ty! Men in black normalnie ;D Też bym sie przeszła.
Ej, normalnie dowiedziałam sie właśnie, że nie jestem złym człowiekiem:P Dzięki :D
Fajną miałaś wycieczkę^^
hah xD ta skrzynka jest najlepsza :P
nie no joke :) reszta fotek tez swietna :* Marysia :))
skrzynka miażdży:)
jakie faje listy w niej są:D
heheh
a to 2 zdjęcie takie ładne .. zielone:)
hehe spoko spoko xD ladne widoczki (ALE SKRZYNKA NAJLEPSZA) xDDD
cooooo...
pozdro
Prześlij komentarz