poniedziałek, maja 05, 2008

wycieczka na leskowiec...




zielony szlak: z Andrychowa na Leskowiec

trochę padało...

kiedy zobaczyłam tą tabliczkę to myślałam że zwariuje ze szczęścia... xD


i dalej w drogę...

wreszcie...

niebieski szlak: z Leskowca do Wadowic...
nienawidzę tej miejscowości ale za to mają fajne skrzynki na listy

7 komentarze:

Anonimowy pisze...

hehe fajnie fajnie super wycieczka :)))
I bardoz fajnie foteczki ;*

Anonimowy pisze...

To widze ze wycieczka udana :D
Skoro ucieszyl cie znak 800m to jestem ciekawa ile cała trasa miała xD A z skrzynką pocztową sie zgadzam - bardzo fajna i jakie fajne listy ma wśrodeczku xD

aziala

islabonita pisze...

O ty! Men in black normalnie ;D Też bym sie przeszła.

Pakcia pisze...

Ej, normalnie dowiedziałam sie właśnie, że nie jestem złym człowiekiem:P Dzięki :D
Fajną miałaś wycieczkę^^

Anonimowy pisze...

hah xD ta skrzynka jest najlepsza :P
nie no joke :) reszta fotek tez swietna :* Marysia :))

Anonimowy pisze...

skrzynka miażdży:)
jakie faje listy w niej są:D
heheh

a to 2 zdjęcie takie ładne .. zielone:)

Anonimowy pisze...

hehe spoko spoko xD ladne widoczki (ALE SKRZYNKA NAJLEPSZA) xDDD
cooooo...

pozdro