Ajj "moja" ulica xDD Fajne zdiecie!!! IRA rulez!!! <3 :**
piekne zdjęcie pięknej ulicy xD^^
hmmm musze sie zastanowic gdzie to jest xD super zdiecia , ale to z pajaczkiem lepsze :) AZIALA xD
Nasza kochana ojcowska street:)mrok w bronowicach:) Aleks
Ej no co tu dużo mówić:) Pikne, nie ma to jak klimat nocnych Bronowic:P
BROOONOWIICEE WIELKIE A CO TO "KURCZĘ"JEST?! A CO TO "KURCZĘ" JEST?! KROWODRZA - BRONX NOWE dwa bratanki! cooooooooo^^anonimowy pedałek.
ha xD rowniez i moja ulica ^^ fantastic czy jakos tak :P Marysia ;)
yyyyyyyy chcialas komenta to maszheh sweetaśna focia heh biUUUUtiFul i słiiiiiiiiiiiiiiit! buziak cyyymaaaj sieee -------------------------------zajebiste oswietlenie ;] nooo lepiej wyjsc nie moglo :) tylko daj juz cos nowego :P xD kuZyneczkA :*
Nie no fota super,taka gangsta:D;*
To wyżej to ja ;P - Becia xD
eee, częstochowska rlzz xD nie no żart :PP ale fajna fota ;*
Prześlij komentarz
11 komentarze:
Ajj "moja" ulica xDD Fajne zdiecie!!!
IRA rulez!!! <3
:**
piekne zdjęcie pięknej ulicy xD
^^
hmmm musze sie zastanowic gdzie to jest xD
super zdiecia , ale to z pajaczkiem lepsze :)
AZIALA xD
Nasza kochana ojcowska street:)mrok w bronowicach:) Aleks
Ej no co tu dużo mówić:) Pikne, nie ma to jak klimat nocnych Bronowic:P
BROOONOWIICEE WIELKIE A CO TO "KURCZĘ"JEST?!
A CO TO "KURCZĘ" JEST?!
KROWODRZA - BRONX NOWE dwa bratanki!
cooooooooo^^
anonimowy pedałek.
ha xD rowniez i moja ulica ^^ fantastic czy jakos tak :P Marysia ;)
yyyyyyyy chcialas komenta to masz
heh sweetaśna focia heh biUUUUtiFul i słiiiiiiiiiiiiiiit!
buziak cyyymaaaj sieee
-------------------------------
zajebiste oswietlenie ;]
nooo lepiej wyjsc nie moglo :)
tylko daj juz cos nowego :P xD
kuZyneczkA :*
Nie no fota super,taka gangsta:D
;*
To wyżej to ja ;P - Becia xD
eee, częstochowska rlzz xD nie no żart :PP ale fajna fota ;*
Prześlij komentarz