sobota, kwietnia 12, 2008

Ojcowska st

"Czuje się jak ruchomy cel w ulicznej bójce
Składam ręce w pięść nie poddaję się..."

11 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ajj "moja" ulica xDD Fajne zdiecie!!!
IRA rulez!!! <3

:**

Anonimowy pisze...

piekne zdjęcie pięknej ulicy xD


^^

Anonimowy pisze...

hmmm musze sie zastanowic gdzie to jest xD
super zdiecia , ale to z pajaczkiem lepsze :)

AZIALA xD

Anonimowy pisze...

Nasza kochana ojcowska street:)mrok w bronowicach:) Aleks

Pakcia pisze...

Ej no co tu dużo mówić:) Pikne, nie ma to jak klimat nocnych Bronowic:P

Anonimowy pisze...

BROOONOWIICEE WIELKIE A CO TO "KURCZĘ"JEST?!
A CO TO "KURCZĘ" JEST?!

KROWODRZA - BRONX NOWE dwa bratanki!

cooooooooo^^

anonimowy pedałek.

Anonimowy pisze...

ha xD rowniez i moja ulica ^^ fantastic czy jakos tak :P Marysia ;)

Anonimowy pisze...

yyyyyyyy chcialas komenta to masz

heh sweetaśna focia heh biUUUUtiFul i słiiiiiiiiiiiiiiit!
buziak cyyymaaaj sieee

-------------------------------

zajebiste oswietlenie ;]
nooo lepiej wyjsc nie moglo :)
tylko daj juz cos nowego :P xD
kuZyneczkA :*

Anonimowy pisze...

Nie no fota super,taka gangsta:D
;*

Anonimowy pisze...

To wyżej to ja ;P - Becia xD

Anonimowy pisze...

eee, częstochowska rlzz xD nie no żart :PP ale fajna fota ;*