heh pamiętam te piękne czasy^^ - Kto pierwszy zrobi zdjecie pajączkowi!!;P
Ojj jakie foteczki hihię szacun! :)) Nie ma co ! :))))))))) Pozdro Kasiu :****
o fuuuuuu! bałabym sie nawet spojrzec w obiektyw.... pająki są ochydne... arachnofobia xP
no wiesz wchodzic w sfere intymna pajaczka ? :P nie ladnie ;D mogl sie czuc nieswojo ^^ Marysia ;*
Kupcie mi tarantuleee :( !! Zawsze chcialam miec ptasznikaaa !! Zajebioza;*
Kurde znów zapomnialam sie podpisać:/ Becia;P
Prześlij komentarz
7 komentarze:
heh pamiętam te piękne czasy^^
- Kto pierwszy zrobi zdjecie pajączkowi!!;P
Ojj jakie foteczki hihię szacun! :)) Nie ma co ! :)))))))))
Pozdro Kasiu :****
o fuuuuuu! bałabym sie nawet spojrzec w obiektyw.... pająki są ochydne... arachnofobia xP
no wiesz wchodzic w sfere intymna pajaczka ? :P nie ladnie ;D mogl sie czuc nieswojo ^^ Marysia ;*
Kupcie mi tarantuleee :( !! Zawsze chcialam miec ptasznikaaa !!
Zajebioza;*
Kurde znów zapomnialam sie podpisać:/ Becia;P
Kurde znów zapomnialam sie podpisać:/ Becia;P
Prześlij komentarz