poniedziałek, marca 31, 2008

spider ^^



Stare zdjęcia z wyprawy w plener z Magdą xD

7 komentarze:

Pakcia pisze...

heh pamiętam te piękne czasy^^
- Kto pierwszy zrobi zdjecie pajączkowi!!;P

Anonimowy pisze...

Ojj jakie foteczki hihię szacun! :)) Nie ma co ! :)))))))))
Pozdro Kasiu :****

Anonimowy pisze...

o fuuuuuu! bałabym sie nawet spojrzec w obiektyw.... pająki są ochydne... arachnofobia xP

Anonimowy pisze...

no wiesz wchodzic w sfere intymna pajaczka ? :P nie ladnie ;D mogl sie czuc nieswojo ^^ Marysia ;*

Anonimowy pisze...

Kupcie mi tarantuleee :( !! Zawsze chcialam miec ptasznikaaa !!
Zajebioza;*

Anonimowy pisze...

Kurde znów zapomnialam sie podpisać:/ Becia;P

Anonimowy pisze...

Kurde znów zapomnialam sie podpisać:/ Becia;P