Hmmm co moge napsiac hmm nio ziolono xDD Na zdieciu xD Jak zwykle zajebiaszczo wykonane :)) pozdro :))
hyhy... yes... hyhy... da...
ejj miazga xD świetna fotka... strasznie mi się podoba.. gdzie to?:PWIKA
no pole se zaorała, fote strzeliła i mysli ze fajna jest ? w sumie, to bodajże mi sie bardzo podoba bodajże, nie moge sie bodajże do niczego przyczepić bodajże:P kiedy jakies nowe? xD kuuuzyneczka a jak xD heeeh ! :P
heheh :P sliczne ! juz oznaki wiosny! trawka i wogole ... narazie za oknem paskudnie , i czasm fajnie popatrzyc na takie optymistyczne zdięcieBRAWO ! aziala
Fajne zdjęcie, ale możnaby trochę poprawić kontrast bo wygląda troche zbyt blado...
Prześlij komentarz
6 komentarze:
Hmmm co moge napsiac hmm nio ziolono xDD Na zdieciu xD
Jak zwykle zajebiaszczo wykonane :))
pozdro :))
hyhy... yes... hyhy... da...
ejj miazga xD świetna fotka... strasznie mi się podoba.. gdzie to?:P
WIKA
no pole se zaorała, fote strzeliła i mysli ze fajna jest ? w sumie, to bodajże mi sie bardzo podoba bodajże, nie moge sie bodajże do niczego przyczepić bodajże:P kiedy jakies nowe? xD
kuuuzyneczka a jak xD heeeh ! :P
heheh :P sliczne ! juz oznaki wiosny! trawka i wogole ... narazie za oknem paskudnie , i czasm fajnie popatrzyc na takie optymistyczne zdięcie
BRAWO !
aziala
Fajne zdjęcie, ale możnaby trochę poprawić kontrast bo wygląda troche zbyt blado...
Prześlij komentarz