wtorek, marca 11, 2008

field...

6 komentarze:

Anonimowy pisze...

Hmmm co moge napsiac hmm nio ziolono xDD Na zdieciu xD
Jak zwykle zajebiaszczo wykonane :))
pozdro :))

Anonimowy pisze...

hyhy... yes... hyhy... da...

Anonimowy pisze...

ejj miazga xD świetna fotka... strasznie mi się podoba.. gdzie to?:P



WIKA

Anonimowy pisze...

no pole se zaorała, fote strzeliła i mysli ze fajna jest ? w sumie, to bodajże mi sie bardzo podoba bodajże, nie moge sie bodajże do niczego przyczepić bodajże:P kiedy jakies nowe? xD

kuuuzyneczka a jak xD heeeh ! :P

Anonimowy pisze...

heheh :P sliczne ! juz oznaki wiosny! trawka i wogole ... narazie za oknem paskudnie , i czasm fajnie popatrzyc na takie optymistyczne zdięcie

BRAWO !

aziala

urbanpl pisze...

Fajne zdjęcie, ale możnaby trochę poprawić kontrast bo wygląda troche zbyt blado...