Ojj swietne... aż mnie zatkało xD :)
zielone mi sie podoba :) fajne
W książkach coś jest, najpierw to z pierścionkiem, teraz te kartki... Wypas, z tych trzech trzecie jest najlepsze :D
kasia zakochaana... ? ;>bardzo zacne fotki :)
słodkie takie niewinne:D
o kurcze ale wyrabiste sa te fotki normalnie malo bym sie posikala jak zem je zobaczyla normalnie sa boskie xP jacie jak zes to zrobila kurde ale czadowe nie wierze ale bomba traba spoczki loczki dupa w kroczki ! hehe
Prześlij komentarz
6 komentarze:
Ojj swietne... aż mnie zatkało xD :)
zielone mi sie podoba :) fajne
W książkach coś jest, najpierw to z pierścionkiem, teraz te kartki... Wypas, z tych trzech trzecie jest najlepsze :D
kasia zakochaana... ? ;>
bardzo zacne fotki :)
słodkie takie niewinne:D
o kurcze ale wyrabiste sa te fotki normalnie malo bym sie posikala jak zem je zobaczyla normalnie sa boskie xP jacie jak zes to zrobila kurde ale czadowe nie wierze ale bomba traba spoczki loczki dupa w kroczki ! hehe
Prześlij komentarz