poniedziałek, października 08, 2007 |
Autor:
Kaśka |
Edytuj post
3
komentarze:
Anonimowy
pisze...
Ehh prawie jak w Paryżu:D wieża eiffla, sorbona, sekwana no i jeszcze ten ktoś by się przydał....:) co ja gadam!!!! fajne zdjęcie od razu lepszy humor:* buziaki:*
3 komentarze:
Ehh prawie jak w Paryżu:D wieża eiffla, sorbona, sekwana no i jeszcze ten ktoś by się przydał....:) co ja gadam!!!! fajne zdjęcie od razu lepszy humor:* buziaki:*
o kurde nie wiedzialam ze bylas w paryzu, trzeba bylo sie pochwalic xD
Wierza Ajfla :D Fajniótka :D
Prześlij komentarz