poniedziałek, października 08, 2007

??^^

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ehh prawie jak w Paryżu:D wieża eiffla, sorbona, sekwana no i jeszcze ten ktoś by się przydał....:) co ja gadam!!!! fajne zdjęcie od razu lepszy humor:* buziaki:*

islabonita pisze...

o kurde nie wiedzialam ze bylas w paryzu, trzeba bylo sie pochwalic xD

urbanpl pisze...

Wierza Ajfla :D Fajniótka :D