piątek, września 07, 2007

Ffff



naprawdę są takie nudne?!

5 komentarze:

islabonita pisze...

Tym bardziej, że niedługo już ich nie zobaczymy nigdzie indziej jak na zdjęciach :(

Pakcia pisze...

Jakie świetne kolory!! Optymistycznie:) Taki kontrast do dzisiejszej pogody...:|

Anonimowy pisze...

w merytorycznej części rozważań nad tym materialnym a jakże fantazyjnym stworzeniem jakim jest właśnie ten kwiatek... Fascynuje mnie jednak wybrakowane liście które znaczą ubytki w moim jakże wybrakowanym mózgu... stawiam teze: Mój mózg jest mały. Czy również ta mała żyjąca istotka odgrywa w naszym życiu aspekt alegori? Hmm... uwielbiam Panią Krzan... tej jej cudowne LICA i stronice w jej dzienniku...

urbanpl pisze...

Wypas i ten, tego ogólnie zajebioza!!!

Anonimowy pisze...

Świetny kwiatusszek x) też je lubie xD :) Maryska :D