piątek, września 14, 2007

***





12 komentarze:

Anonimowy pisze...

no no... kolejne perfekcyjnie zrobione fotki :* Marysia xD

Anonimowy pisze...

Super zdjęcia takie słodkie mi się tak podobają:*

Anonimowy pisze...

...nie tyle piękne co cud:)

urbanpl pisze...

http://say.expressivo.com/zixtoh4g

Anonimowy pisze...

mialam skomentowac no to komentuje...;d;d;d bardzo ladne zdjecia!!!!!! buzka

Anonimowy pisze...

ojj 1 jest cudne;D Bardzo fajne:)

Anonimowy pisze...

sa cudowne :) w szczegolnosci to pierwsze..pelna zachwytu Iza :D :*

Anonimowy pisze...

O kurde! Sa zaje**** Kaska ! WOW swietn! :D COOL!!!
Jestem pod totalnym wrazeniem!

Pozdro :*

Anonimowy pisze...

Wypas... pierwsze jest świetne.. Zachwyciłam sie..:D

Anonimowy pisze...

ale sex! :D
nie no Kaataaarzyyno dalas teraz w dupe no... zajebiocha! :D

Pakcia pisze...

Heh;) nie ma to jak wypad za miasto... ale wtedy jeszcze wakacje były:( I widze tam siebie! Na 1 i 2 zdjeciu^^ Piknie

Anonimowy pisze...

ja piernicze! brak mi słow! ! ostatnie daje na tapete! genialne:*