no no... kolejne perfekcyjnie zrobione fotki :* Marysia xD
Super zdjęcia takie słodkie mi się tak podobają:*
...nie tyle piękne co cud:)
http://say.expressivo.com/zixtoh4g
mialam skomentowac no to komentuje...;d;d;d bardzo ladne zdjecia!!!!!! buzka
ojj 1 jest cudne;D Bardzo fajne:)
sa cudowne :) w szczegolnosci to pierwsze..pelna zachwytu Iza :D :*
O kurde! Sa zaje**** Kaska ! WOW swietn! :D COOL!!!Jestem pod totalnym wrazeniem!Pozdro :*
Wypas... pierwsze jest świetne.. Zachwyciłam sie..:D
ale sex! :Dnie no Kaataaarzyyno dalas teraz w dupe no... zajebiocha! :D
Heh;) nie ma to jak wypad za miasto... ale wtedy jeszcze wakacje były:( I widze tam siebie! Na 1 i 2 zdjeciu^^ Piknie
ja piernicze! brak mi słow! ! ostatnie daje na tapete! genialne:*
Prześlij komentarz
12 komentarze:
no no... kolejne perfekcyjnie zrobione fotki :* Marysia xD
Super zdjęcia takie słodkie mi się tak podobają:*
...nie tyle piękne co cud:)
http://say.expressivo.com/zixtoh4g
mialam skomentowac no to komentuje...;d;d;d bardzo ladne zdjecia!!!!!! buzka
ojj 1 jest cudne;D Bardzo fajne:)
sa cudowne :) w szczegolnosci to pierwsze..pelna zachwytu Iza :D :*
O kurde! Sa zaje**** Kaska ! WOW swietn! :D COOL!!!
Jestem pod totalnym wrazeniem!
Pozdro :*
Wypas... pierwsze jest świetne.. Zachwyciłam sie..:D
ale sex! :D
nie no Kaataaarzyyno dalas teraz w dupe no... zajebiocha! :D
Heh;) nie ma to jak wypad za miasto... ale wtedy jeszcze wakacje były:( I widze tam siebie! Na 1 i 2 zdjeciu^^ Piknie
ja piernicze! brak mi słow! ! ostatnie daje na tapete! genialne:*
Prześlij komentarz