niedziela, sierpnia 12, 2007

Krótka historyja


5 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ale akcja- gonimy dziadka:] bossssko beztrossssssssko:*

Pakcia pisze...

ooo LoL nieźle:P Na przedostatnim zdjeciu jakaś babka sie na Ciebie gapi:P Ale miałyście fazy...;D

urbanpl pisze...

Lol, lol i jeszcze raz lol... :D Dziadzio sobie wiezie laskę na rowerku :D

islabonita pisze...

fajnee prawie jak komiks

Anonimowy pisze...

lol2 świetna pogoń za dziadziem :PP:PP Marysia :)x)