Ale akcja- gonimy dziadka:] bossssko beztrossssssssko:*
ooo LoL nieźle:P Na przedostatnim zdjeciu jakaś babka sie na Ciebie gapi:P Ale miałyście fazy...;D
Lol, lol i jeszcze raz lol... :D Dziadzio sobie wiezie laskę na rowerku :D
fajnee prawie jak komiks
lol2 świetna pogoń za dziadziem :PP:PP Marysia :)x)
Prześlij komentarz
5 komentarze:
Ale akcja- gonimy dziadka:] bossssko beztrossssssssko:*
ooo LoL nieźle:P Na przedostatnim zdjeciu jakaś babka sie na Ciebie gapi:P Ale miałyście fazy...;D
Lol, lol i jeszcze raz lol... :D Dziadzio sobie wiezie laskę na rowerku :D
fajnee prawie jak komiks
lol2 świetna pogoń za dziadziem :PP:PP Marysia :)x)
Prześlij komentarz