wtorek, lipca 24, 2007

zachód...






8 komentarze:

Anonimowy pisze...

to 3 jest świetne:)
Hmmm... co by tu jeszcze napisać;)??
Do zobaczenia jutro;P

Anonimowy pisze...

podoba mi sie to 4 jest super :P

Anonimowy pisze...

onon swietne fotki :D Kasiu maszz wielki talent! Moze mi kiedys zrobnisz jalies super fotweczki hm ?:D

islabonita pisze...

kocham takie zachodzy slonca, sa naprawde zarabiste. wg mnie tego sie nie da oddac na zdjęciu. (nie mowie ze te zdjeca nie sa zarabiste xD)

Anonimowy pisze...

super :) PoLiGonEq

Pakcia pisze...

Niby takie same a każdy inny ^^ Nice:D

Anonimowy pisze...

extra:) naprawde ładne..ale nad morzem bylyby lepsze :d

Anonimowy pisze...

Super zdjęcia:] bardzo mi się podobają:*