to 3 jest świetne:)Hmmm... co by tu jeszcze napisać;)??Do zobaczenia jutro;P
podoba mi sie to 4 jest super :P
onon swietne fotki :D Kasiu maszz wielki talent! Moze mi kiedys zrobnisz jalies super fotweczki hm ?:D
kocham takie zachodzy slonca, sa naprawde zarabiste. wg mnie tego sie nie da oddac na zdjęciu. (nie mowie ze te zdjeca nie sa zarabiste xD)
super :) PoLiGonEq
Niby takie same a każdy inny ^^ Nice:D
extra:) naprawde ładne..ale nad morzem bylyby lepsze :d
Super zdjęcia:] bardzo mi się podobają:*
Prześlij komentarz
8 komentarze:
to 3 jest świetne:)
Hmmm... co by tu jeszcze napisać;)??
Do zobaczenia jutro;P
podoba mi sie to 4 jest super :P
onon swietne fotki :D Kasiu maszz wielki talent! Moze mi kiedys zrobnisz jalies super fotweczki hm ?:D
kocham takie zachodzy slonca, sa naprawde zarabiste. wg mnie tego sie nie da oddac na zdjęciu. (nie mowie ze te zdjeca nie sa zarabiste xD)
super :) PoLiGonEq
Niby takie same a każdy inny ^^ Nice:D
extra:) naprawde ładne..ale nad morzem bylyby lepsze :d
Super zdjęcia:] bardzo mi się podobają:*
Prześlij komentarz