poniedziałek, czerwca 11, 2007

listek :D:D:D



Te 2 zdjęcia zrobiłam w brzezinach... na spotkaniu z zakonnicą... Było aż tak ciekawe, że musiałam sobie znaleźć jakieś zajęcie

11 komentarze:

Anonimowy pisze...

ładne zdjątka:) bardziej podoba mi sie drugie:D

Anonimowy pisze...

hmmm... fajne :)

Anonimowy pisze...

no mi tez drugie...w pierwszym nie widac co to..jakas kupa czy cos :PP

urbanpl pisze...

O w pysk! Drugie zdjęcie wymiata! Zrobione jak w studio fotograficznym! Wypas!

islabonita pisze...

bardzo ładne

Anonimowy pisze...

hehe..... ta siostrzyczka naprawde musiala nudzic :P ale mialo to swoje dobre strony, zrobilas nowe fotki :) super :) Marysia :))

Pakcia pisze...

Takie jesienne:) Świetne kolory na tym drugim:D

Anonimowy pisze...

2 jest super

Anonimowy pisze...

Jesienny liść- symbol zbliżających się wakacji:) Świetne są.. Drugie ma boskie kolory...

Anonimowy pisze...

Cóż z nudnego gadania siosutrzyczki wyszły naprawdę super fotkeczki:D buźka:*

Anonimowy pisze...

fajne fotosiki;) I Kasiu ja cI zawsze z miła chceia skometuje ten fotoblog :) nie musisz az tyle razy mi adresu wysylasa znam.. Przeciez wiesz ze jak mam czas to kometuje ? Nie :) :)
A co do listkow lajtne tka 3maj ;) milych wakacji:*