ładne zdjątka:) bardziej podoba mi sie drugie:D
hmmm... fajne :)
no mi tez drugie...w pierwszym nie widac co to..jakas kupa czy cos :PP
O w pysk! Drugie zdjęcie wymiata! Zrobione jak w studio fotograficznym! Wypas!
bardzo ładne
hehe..... ta siostrzyczka naprawde musiala nudzic :P ale mialo to swoje dobre strony, zrobilas nowe fotki :) super :) Marysia :))
Takie jesienne:) Świetne kolory na tym drugim:D
2 jest super
Jesienny liść- symbol zbliżających się wakacji:) Świetne są.. Drugie ma boskie kolory...
Cóż z nudnego gadania siosutrzyczki wyszły naprawdę super fotkeczki:D buźka:*
fajne fotosiki;) I Kasiu ja cI zawsze z miła chceia skometuje ten fotoblog :) nie musisz az tyle razy mi adresu wysylasa znam.. Przeciez wiesz ze jak mam czas to kometuje ? Nie :) :)A co do listkow lajtne tka 3maj ;) milych wakacji:*
Prześlij komentarz
11 komentarze:
ładne zdjątka:) bardziej podoba mi sie drugie:D
hmmm... fajne :)
no mi tez drugie...w pierwszym nie widac co to..jakas kupa czy cos :PP
O w pysk! Drugie zdjęcie wymiata! Zrobione jak w studio fotograficznym! Wypas!
bardzo ładne
hehe..... ta siostrzyczka naprawde musiala nudzic :P ale mialo to swoje dobre strony, zrobilas nowe fotki :) super :) Marysia :))
Takie jesienne:) Świetne kolory na tym drugim:D
2 jest super
Jesienny liść- symbol zbliżających się wakacji:) Świetne są.. Drugie ma boskie kolory...
Cóż z nudnego gadania siosutrzyczki wyszły naprawdę super fotkeczki:D buźka:*
fajne fotosiki;) I Kasiu ja cI zawsze z miła chceia skometuje ten fotoblog :) nie musisz az tyle razy mi adresu wysylasa znam.. Przeciez wiesz ze jak mam czas to kometuje ? Nie :) :)
A co do listkow lajtne tka 3maj ;) milych wakacji:*
Prześlij komentarz