hehe spinacze do bielizny YeaAh :D:D:D hehe siaadłoo! Dwa ostatnie zarąbiste, z elementem kropelek :P Wygladaja jak po deszczu (Twoja slina) Błeeee!! :P Nie no nie wiem w jaki sposob zalatwilas sobie te kropelki ale powiem krotko, bo nie bede sie rozpisywal są miazgaaaaa systemu. Zrob wiecej fotek roznych rzeczy, np jakis element otoczenia w ktorym zyjesz, nie mowie o Twojej nodze czy tam bucie... mowie o rzeczach namacalnych, bo nogi są trudne w dotyku (?) A natura... hmm są zarąbiste zdjecia, Ty i pakcia dobrze je robicie ale czasami gdy za dlugo sie je wpierdziuuuu na foto bloga to publika zacznie tym żygac, no nie? Wiec popatrz jak pakcia robi, troche "zielska" i troszkę pilek foot ballowych :D:D Nie no cos takiego rozkmin :P
OOOOOOOO Kaska, KAska widze ze sie coraz bardziej rozkrecasz :D:D sliczne sa te kwiatki i masz racje ze je uwielbiasz :D Mega mega z tymi kropelkami itp. ej Ty sie nad nimi wyzywals wsadzajac je do wody?! :D czy tak sobie akurat pływały :D? Pozd.:*
A masz zgodę tych kwiatków na publikację ich wizerunków??? Kwiatki nienawidzą paparazzich! Jeszcze Cię do sądu podadzą czy coś :D A tak poważnie to fajne fotki!
7 komentarze:
Dwa ostatnie są świetne!! Pewnie się utopiły...;P
podziwiam cie za te wszystkie zdjęcia ;) i za to że ci sie chce je robić tez
hehe spinacze do bielizny YeaAh :D:D:D hehe siaadłoo! Dwa ostatnie zarąbiste, z elementem kropelek :P Wygladaja jak po deszczu (Twoja slina) Błeeee!! :P Nie no nie wiem w jaki sposob zalatwilas sobie te kropelki ale powiem krotko, bo nie bede sie rozpisywal są miazgaaaaa systemu. Zrob wiecej fotek roznych rzeczy, np jakis element otoczenia w ktorym zyjesz, nie mowie o Twojej nodze czy tam bucie... mowie o rzeczach namacalnych, bo nogi są trudne w dotyku (?) A natura... hmm są zarąbiste zdjecia, Ty i pakcia dobrze je robicie ale czasami gdy za dlugo sie je wpierdziuuuu na foto bloga to publika zacznie tym żygac, no nie? Wiec popatrz jak pakcia robi, troche "zielska" i troszkę pilek foot ballowych :D:D Nie no cos takiego rozkmin :P
Milego Dnia :)
I POWIEM JESZCZE TYLE, ŻE TAŚMA KLEJĄCA RZĄDZIIIIIIIII ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! UUUUUuuuuuuuuuAAAAAhuUUUuuuuUU !!
OOOOOOOO Kaska, KAska widze ze sie coraz bardziej rozkrecasz :D:D sliczne sa te kwiatki i masz racje ze je uwielbiasz :D Mega mega z tymi kropelkami itp. ej Ty sie nad nimi wyzywals wsadzajac je do wody?! :D czy tak sobie akurat pływały :D? Pozd.:*
Kasia ty mas ztalent fajne fotki i bardzo mi się podobają kwiatki, konie i tamte trampki takie punkowe:D Buzi:*
A masz zgodę tych kwiatków na publikację ich wizerunków??? Kwiatki nienawidzą paparazzich! Jeszcze Cię do sądu podadzą czy coś :D A tak poważnie to fajne fotki!
Prześlij komentarz