środa, maja 02, 2007

...









9 komentarze:

urbanpl pisze...

Nie poparzyłaś sobie palców tym 3 zdjęciem ??? :D Spoko fotki, wszystkie fajne :))

Anonimowy pisze...

Tiak piekno przyurody ladne fotki bardo 3maj sie i rob coraz ot lepsze foty ;)
Olga;)

Anonimowy pisze...

Słoneczko^^

Anonimowy pisze...

fajne :)) Tylko zmien to gdzie trzeba kod przepisywac :/

Pakcia pisze...

Świetnie to wyszło:D Byłam przy tworzeniu:P [wycieczka rowerowa]

Anonimowy pisze...

Wow. kaska nadrabiasz Magde :) sliczne sa te zdjecia! Zamawiam :D Extra!
Zmien ten piprzony kod :dCo oni maja mnie za slepą czy pojebaną?

Anonimowy pisze...

Świetne są te zdjęcia:) Aż mi z monitora słońce grzeje xD

Anonimowy pisze...

wszystkie super:)

Anonimowy pisze...

świetne...ale jakoś tak przy ostatnim sie rozmarzyłam :D pozdro;))