Nie poparzyłaś sobie palców tym 3 zdjęciem ??? :D Spoko fotki, wszystkie fajne :))
Tiak piekno przyurody ladne fotki bardo 3maj sie i rob coraz ot lepsze foty ;)Olga;)
Słoneczko^^
fajne :)) Tylko zmien to gdzie trzeba kod przepisywac :/
Świetnie to wyszło:D Byłam przy tworzeniu:P [wycieczka rowerowa]
Wow. kaska nadrabiasz Magde :) sliczne sa te zdjecia! Zamawiam :D Extra!Zmien ten piprzony kod :dCo oni maja mnie za slepą czy pojebaną?
Świetne są te zdjęcia:) Aż mi z monitora słońce grzeje xD
wszystkie super:)
świetne...ale jakoś tak przy ostatnim sie rozmarzyłam :D pozdro;))
Prześlij komentarz
9 komentarze:
Nie poparzyłaś sobie palców tym 3 zdjęciem ??? :D Spoko fotki, wszystkie fajne :))
Tiak piekno przyurody ladne fotki bardo 3maj sie i rob coraz ot lepsze foty ;)
Olga;)
Słoneczko^^
fajne :)) Tylko zmien to gdzie trzeba kod przepisywac :/
Świetnie to wyszło:D Byłam przy tworzeniu:P [wycieczka rowerowa]
Wow. kaska nadrabiasz Magde :) sliczne sa te zdjecia! Zamawiam :D Extra!
Zmien ten piprzony kod :dCo oni maja mnie za slepą czy pojebaną?
Świetne są te zdjęcia:) Aż mi z monitora słońce grzeje xD
wszystkie super:)
świetne...ale jakoś tak przy ostatnim sie rozmarzyłam :D pozdro;))
Prześlij komentarz