To drugie od góry wyszło cudnie, ostatnie też:)
Wow..sliczne sa te kwiatki..daje na tapete ;) Extraaaaa
flower power!!
Jaki to kwiatek jest?:D Ostatni jest śliczny.. reszta też:)
eeee profeska:D świetne tylko to ostatnie(chyba) mi tak średnio sie podoba, ale tak to fajnie
Prześlij komentarz
5 komentarze:
To drugie od góry wyszło cudnie, ostatnie też:)
Wow..sliczne sa te kwiatki..daje na tapete ;) Extraaaaa
flower power!!
Jaki to kwiatek jest?:D Ostatni jest śliczny.. reszta też:)
eeee profeska:D świetne tylko to ostatnie(chyba) mi tak średnio sie podoba, ale tak to fajnie
Prześlij komentarz