Te oczy na mnie sie gapią! Weźcie je! :))))) Fajne fotki, ale temat chmur jest już troche nudny :P urban/kiercu/pozdro
zgadzam sie z Marcinem:P Ale zarąbiste jest to drugie, zresztą pierwsze też!!:]
no to ja juz dawno mowilem ze chmurki to przezytek! WYRĄBISTE ZDJECIA :)) Daje 5 za pierwsze i 6 za drugie :))))))))matek/bobo/soł soł
WOW!~ja niemoge! ej świetne! w ogóle fajnie to uchwyciłaś, normalnie 200%. (masz zmarszczki lol2).delcia
Prześlij komentarz
4 komentarze:
Te oczy na mnie sie gapią! Weźcie je! :))))) Fajne fotki, ale temat chmur jest już troche nudny :P
urban/kiercu/pozdro
zgadzam sie z Marcinem:P Ale zarąbiste jest to drugie, zresztą pierwsze też!!:]
no to ja juz dawno mowilem ze chmurki to przezytek! WYRĄBISTE ZDJECIA :)) Daje 5 za pierwsze i 6 za drugie :))))))))
matek/bobo/soł soł
WOW!~ja niemoge! ej świetne! w ogóle fajnie to uchwyciłaś, normalnie 200%. (masz zmarszczki lol2).
delcia
Prześlij komentarz