poniedziałek, marca 12, 2007

oczko.... xDxD


4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Te oczy na mnie sie gapią! Weźcie je! :))))) Fajne fotki, ale temat chmur jest już troche nudny :P
urban/kiercu/pozdro

Pakcia pisze...

zgadzam sie z Marcinem:P Ale zarąbiste jest to drugie, zresztą pierwsze też!!:]

Anonimowy pisze...

no to ja juz dawno mowilem ze chmurki to przezytek! WYRĄBISTE ZDJECIA :)) Daje 5 za pierwsze i 6 za drugie :))))))))


matek/bobo/soł soł

Anonimowy pisze...

WOW!~ja niemoge! ej świetne! w ogóle fajnie to uchwyciłaś, normalnie 200%. (masz zmarszczki lol2).

delcia