skip to main | skip to sidebar

Collide

środa, marca 14, 2007

heh...

środa, marca 14, 2007 | Autor: Kaśka | Edytuj post



2 komentarze:

Anonimowy pisze...

za 1 i ostatnie zdjecie daje 5,5/6 a za reszte -3/6. :)) Dawaj jakies ambitniejsze tytuly niz "heh" :D:D

matek

9:55 PM
Pakcia pisze...

ambitniejsze tytuły?? Tu trzeba parzeć nie czytać:P
Jak dla mnie najlepsze ostatnie (świetne), a reszta za ciemna troche.

10:48 PM

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

o mnie

Moje zdjęcie
Kaśka
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ►  2009 (8)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  września (1)
    • ►  maja (1)
    • ►  marca (3)
    • ►  lutego (2)
  • ►  2008 (15)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  października (2)
    • ►  września (1)
    • ►  maja (3)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (4)
    • ►  stycznia (3)
  • ▼  2007 (63)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  listopada (3)
    • ►  października (2)
    • ►  września (4)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (2)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (8)
    • ►  kwietnia (13)
    • ▼  marca (12)
      • dzieciństwo...
      • ciepło...
      • coins ;pp
      • hazard?!
      • heh...
      • oczko.... xDxD
      • puddle...
      • ...
      • oj...
      • fortuity...
      • xD
      • my hand :PP
    • ►  lutego (13)
    • ►  stycznia (2)
  • ►  2006 (5)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  września (2)
    • ►  sierpnia (1)

Links

  • Google News