za 1 i ostatnie zdjecie daje 5,5/6 a za reszte -3/6. :)) Dawaj jakies ambitniejsze tytuly niz "heh" :D:Dmatek
ambitniejsze tytuły?? Tu trzeba parzeć nie czytać:P Jak dla mnie najlepsze ostatnie (świetne), a reszta za ciemna troche.
Prześlij komentarz
2 komentarze:
za 1 i ostatnie zdjecie daje 5,5/6 a za reszte -3/6. :)) Dawaj jakies ambitniejsze tytuly niz "heh" :D:D
matek
ambitniejsze tytuły?? Tu trzeba parzeć nie czytać:P
Jak dla mnie najlepsze ostatnie (świetne), a reszta za ciemna troche.
Prześlij komentarz