"...kolorowe kredki w pudełeczku noszę, kolorowe kredki bardzo lubią mnie..."tylko te kolory są jakby tak trochę w skali szarości... :))
za przed ostatnie zdjecie daje 5/5 a reszta to takie takie 3/5 ;] :D
Ejjj...świetne!! Pierwsze i ostatnie wymiatają:P
Prześlij komentarz
3 komentarze:
"...kolorowe kredki w pudełeczku noszę, kolorowe kredki bardzo lubią mnie..."
tylko te kolory są jakby tak trochę w skali szarości... :))
za przed ostatnie zdjecie daje 5/5 a reszta to takie takie 3/5 ;] :D
Ejjj...świetne!! Pierwsze i ostatnie wymiatają:P
Prześlij komentarz