czwartek, lutego 08, 2007

sLaBe aLe MoJe :D





2 komentarze:

Pakcia pisze...

to jeszcze raz, jak tamto sie nie dodało: mi się kolory bardzo podobają i ostatnia fotka wymiata, zresztą środkowa też:P

Anonimowy pisze...

Za 3 i 5 zdjecie daje ocene bardzo dobrą za reszte dostateczną. W robieniu zdjec mimo iz sie na tym nie znam trzeba znalesc swoja oryginalosc. Pakcia juz ja znalazla, czas na Ciebie... :) Pozatym zdjecia sa super