to jeszcze raz, jak tamto sie nie dodało: mi się kolory bardzo podobają i ostatnia fotka wymiata, zresztą środkowa też:P
Za 3 i 5 zdjecie daje ocene bardzo dobrą za reszte dostateczną. W robieniu zdjec mimo iz sie na tym nie znam trzeba znalesc swoja oryginalosc. Pakcia juz ja znalazla, czas na Ciebie... :) Pozatym zdjecia sa super
Prześlij komentarz
2 komentarze:
to jeszcze raz, jak tamto sie nie dodało: mi się kolory bardzo podobają i ostatnia fotka wymiata, zresztą środkowa też:P
Za 3 i 5 zdjecie daje ocene bardzo dobrą za reszte dostateczną. W robieniu zdjec mimo iz sie na tym nie znam trzeba znalesc swoja oryginalosc. Pakcia juz ja znalazla, czas na Ciebie... :) Pozatym zdjecia sa super
Prześlij komentarz