Hmm... muszę stwierdzić po wnikliwych obserwacjach, że to chyba piecyk gazowy jest;D To na dole wygląda jakby się jakiś koleś palił^^
Prześlij komentarz
1 komentarze:
Hmm... muszę stwierdzić po wnikliwych obserwacjach, że to chyba piecyk gazowy jest;D To na dole wygląda jakby się jakiś koleś palił^^
Prześlij komentarz