czwartek, lutego 08, 2007 |
Autor:
Kaśka |
Edytuj post
1 komentarze:
Anonimowy
pisze...
za ostatnie dwa zdjecia daje 5, reszta ta u gory to sorki ale przezytek, kazdy robi juz drzewkom zdjecia , zachodom sloooonca... dalem te rade pakci i teraz jest bardziej... hmm oryginalniejsza dobre są te zdjecia " ;;P" czy cos takiego. Trzymaj sie
1 komentarze:
za ostatnie dwa zdjecia daje 5, reszta ta u gory to sorki ale przezytek, kazdy robi juz drzewkom zdjecia , zachodom sloooonca... dalem te rade pakci i teraz jest bardziej... hmm oryginalniejsza dobre są te zdjecia " ;;P" czy cos takiego. Trzymaj sie
Prześlij komentarz