piątek, marca 13, 2009

szczęście czy pech?!

7 komentarze:

Anonimowy pisze...

hmm ani pech ani szczęście
chyba że wieżysz w przesądy :)

aziala

Anonimowy pisze...

Hmm zgadzam sie z Azialka :D ^^

:))



Olga

Anonimowy pisze...

szczęście! 13 to taka ładna liczba;))
a znaleźć 13 w 13 piątek to dopiero szczęście xD tzn ja tak w przesądy nie wierzę;)) :PP

Anonimowy pisze...

hm ciekawe ;) drzwi czy chodnik?
JuHaS

Anonimowy pisze...

Nie wiem czy pechowy ale 13 od 1 stycznia 2009 ani razu nie była Szczęśliwym Numerkiem a 35 aż 3 razy xD wiem, że statystyki Lotto są fascynujące ^^

Anonimowy pisze...

Ale to jest Twoja fota ?!

Jak Ty żesz to zrobiła kobieto ?!
oO :P

:*


Beta.

Anonimowy pisze...

pewnie że szczęście:D:D:D
justyna