niedziela, maja 25, 2008

wiosna :D






kiedy robiłam te zdjęcia myślałam tylko o jednym... a mianowicie: jeszcze kilaka tygodni do wakacji... :D czyli do wolności...

6 komentarze:

Anonimowy pisze...

tylko kilka tygodni:P szybko zleci i freedom:P sliczne zdjęcia bardzo optymistyczne:P buziaki Aleks

Anonimowy pisze...

śliczne zdiecia :P zapraszam do mojego ogrodu mam mnustwo kolorowych kwiatów !

azila

Pakcia pisze...

Ojej, ile słońca^^ Jejku jak sobie pomyśle, że już wakacje, to normalnie odlatuje:P:D

Anonimowy pisze...

nooo a gdzie pisze ze te foty byly robione ze mna ?

nie no ładne... nawet xD

suuuuuuuper;]

Anonimowy pisze...

aa ślicznie wiosennie tak :*

Pakcia pisze...

Katarzyno!! Gdzie są zdjecia z tej pieknej 'wolnosci' co?? ^^