skip to main | skip to sidebar

Collide

niedziela, września 02, 2007

a któż to? a któż to?

niedziela, września 02, 2007 | Autor: Kaśka | Edytuj post

5 komentarze:

Pakcia pisze...

O lol;P Jak ja piknie wyglądam:P Ale zniekształca twarz... albo pokazuje prawdziwe oblicze xD

1:18 PM
islabonita pisze...

buhahahha....
"a cóż to? a cóż to?:D"

6:33 PM
Anonimowy pisze...

Lol2 Sprytna myśl:D

7:39 PM
urbanpl pisze...

Hehe, jak kijanka :P

6:15 PM
Anonimowy pisze...

Pakcia super wyszła:P ale bardzo fajny pomysł na fotkę super:*

6:16 PM

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

o mnie

Moje zdjęcie
Kaśka
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ►  2009 (8)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  września (1)
    • ►  maja (1)
    • ►  marca (3)
    • ►  lutego (2)
  • ►  2008 (15)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  października (2)
    • ►  września (1)
    • ►  maja (3)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (4)
    • ►  stycznia (3)
  • ▼  2007 (63)
    • ►  grudnia (1)
    • ►  listopada (3)
    • ►  października (2)
    • ▼  września (4)
      • bridge...
      • ***
      • Ffff
      • a któż to? a któż to?
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (2)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (8)
    • ►  kwietnia (13)
    • ►  marca (12)
    • ►  lutego (13)
    • ►  stycznia (2)
  • ►  2006 (5)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  września (2)
    • ►  sierpnia (1)

Links

  • Google News