niedziela, września 16, 2007

bridge...

6 komentarze:

Anonimowy pisze...

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

urbanpl pisze...

To "T" mi się kojarzy z "Teen Titans" na Cartoon Network... COoooooo??? :D

islabonita pisze...

swietny jest ten niebieski kolor :)) mmm

Pakcia pisze...

Gdzieś już to kedys widziałam:> Cudo:*

Anonimowy pisze...

świetne:D prawie jak Alter Bridge:*

Anonimowy pisze...

świetne....;) xD Marianek :D