ej to ostatnie jest zajebiste? Nie wiem... wyglada jak wesole miasteczko nocą ! A zdradzisz tajemnice co to takiego? Naprawde zarabiste :)
Jak to zrobilaś? :D w photo shopie?? xD super sa, tylko nie moge ich rozkminic... zimne ognie? lol
super:)czyżby były to sztuczne ognie?? i jak robiłas zdjęcie to potrząsłaś aparacikiem^^??2 normalnie miażdrzy:)
nie to nie są sztuczne ognie :D:D:D nie retuszowałam żadnego z tych zdjęć tak poprostu wyszły :PP
fajne fotki :] takie ogniste... rrr...
wow! ostatnie najlepsze;))
nie wiem co ci nmapisać :)ogunie masz fajny ten blog , choć czegoś mi w nim brakuje - tej iskry . Czegoś czegoś takiego ... Mam nadzeeje że i ty znajdziesz tą swoją iskre . :) pozdrawiem
Dobrze, że dodałaś te fotki, bo są świetne!! Szczególnie ostatnie:P I dodaj jeszcze jakieś z tych, co mi pokazywałaś, bo też są super:)
A bylam pewna ze komentowałam :D No coz zdjecia..nie powiem ze nie są extra :D :) Naprawde lajtowe :) jak sztuczne ognie :d
Prześlij komentarz
9 komentarze:
ej to ostatnie jest zajebiste? Nie wiem... wyglada jak wesole miasteczko nocą ! A zdradzisz tajemnice co to takiego? Naprawde zarabiste :)
Jak to zrobilaś? :D w photo shopie?? xD super sa, tylko nie moge ich rozkminic... zimne ognie? lol
super:)
czyżby były to sztuczne ognie??
i jak robiłas zdjęcie to potrząsłaś aparacikiem^^??
2 normalnie miażdrzy:)
nie to nie są sztuczne ognie :D:D:D nie retuszowałam żadnego z tych zdjęć tak poprostu wyszły :PP
fajne fotki :] takie ogniste... rrr...
wow! ostatnie najlepsze;))
nie wiem co ci nmapisać :)
ogunie masz fajny ten blog , choć czegoś mi w nim brakuje - tej iskry . Czegoś czegoś takiego ...
Mam nadzeeje że i ty znajdziesz tą swoją iskre . :)
pozdrawiem
Dobrze, że dodałaś te fotki, bo są świetne!! Szczególnie ostatnie:P I dodaj jeszcze jakieś z tych, co mi pokazywałaś, bo też są super:)
A bylam pewna ze komentowałam :D
No coz zdjecia..nie powiem ze nie są extra :D :) Naprawde lajtowe :) jak sztuczne ognie :d
Prześlij komentarz