czwartek, czerwca 28, 2007

glimmer ^^


9 komentarze:

Anonimowy pisze...

ej to ostatnie jest zajebiste? Nie wiem... wyglada jak wesole miasteczko nocą ! A zdradzisz tajemnice co to takiego? Naprawde zarabiste :)

islabonita pisze...

Jak to zrobilaś? :D w photo shopie?? xD super sa, tylko nie moge ich rozkminic... zimne ognie? lol

Anonimowy pisze...

super:)
czyżby były to sztuczne ognie??
i jak robiłas zdjęcie to potrząsłaś aparacikiem^^??
2 normalnie miażdrzy:)

Kaśka pisze...

nie to nie są sztuczne ognie :D:D:D nie retuszowałam żadnego z tych zdjęć tak poprostu wyszły :PP

Anonimowy pisze...

fajne fotki :] takie ogniste... rrr...

Anonimowy pisze...

wow! ostatnie najlepsze;))

Anonimowy pisze...

nie wiem co ci nmapisać :)
ogunie masz fajny ten blog , choć czegoś mi w nim brakuje - tej iskry . Czegoś czegoś takiego ...
Mam nadzeeje że i ty znajdziesz tą swoją iskre . :)


pozdrawiem

Pakcia pisze...

Dobrze, że dodałaś te fotki, bo są świetne!! Szczególnie ostatnie:P I dodaj jeszcze jakieś z tych, co mi pokazywałaś, bo też są super:)

Anonimowy pisze...

A bylam pewna ze komentowałam :D
No coz zdjecia..nie powiem ze nie są extra :D :) Naprawde lajtowe :) jak sztuczne ognie :d