Krzuwe paluszki:> Spoko fotki i oczywiście na poligonie:P
daj wiecej kolorowych zdjec bo strasznie tu smutno :((((.
Beautifull pics.Hello from FRANCE.Phil.
Prześlij komentarz
3 komentarze:
Krzuwe paluszki:> Spoko fotki i oczywiście na poligonie:P
daj wiecej kolorowych zdjec bo strasznie tu smutno :((((.
Beautifull pics.
Hello from FRANCE.
Phil.
Prześlij komentarz